СЕЗОН ФАНТАСТИЧНИХ КОРПОРАТИВІВ ВІКРИТО!

 Ми знаємо, про що ви думаєте ось вже кілька днів… Пора! Ой, як пора терміново замовляти хорошу залу для новорічного корпоративу. За місяць до свята столики у популярних закладах Вінниці бронюються зі швидкістю світла. Їх буквально розмітають наперед. А ваша команда старанно працювала увесь цей рік і, звісно, заслужила драйвову й запальну вечірку.Таку вечірку, яку можна пошепки обговорювати за ранковою кавою аж до наступного Нового року.

Що має бути на такому святі? Найперше, атмосфера. Справжня, казкова, зимова… Стежки у снігу; плесо озера, вкрите кригою; зимовий краєвид навколо ресторану і жодної міської тисняви. Щоб було, де подихати повітрям, вліпити колегам сніжкою та й просто зробити веселе новорічне фото. Таке фото, яке не соромно одразу ж виставити в Інстаграм, тегнувши геолокацію.

Обов’язково має бути смачна і ситна авторська кухня, бездоганні страви з вогню і вишукана подача, привітний енергійний персонал, який не напружує надмірною присутністю, але робить все вчасно.

Авжеж, без шоу — ніяк! Незмінних героїв Нового року — Діда Мороза і Снігурочку — хочуть бачити всі, незалежно від віку, професії і особистого темпераменту. Казкові ведучі повинні бути «з родзинкою», без банальних жартів і бородатих конкурсів. Вони мають бути такими, щоб корпоратив хотілося повторити.

Якщо на кожен з цих пунктів ви щойно кивнули головою, тоді питання з місцем зустрічі Нового року уже вирішено. Комплекс «Березино» підготувався до Вашого свята на всі 100%.

Ми знаходимося найближче до Вінниці, але все таки у зеленій природній зоні. У нас зима — дійсно зима, а не її урбаністичний варіант. Хочете фантастичних вражень — телефон поруч! Дзвоніть просто зараз!

 

Зарванці, вул. Зоряна 1. тел.: (0432) 52-91-44, (096) 594-76-76, (063) 165-09-90